The Division 2 – Wrogie Frakcje

Nie inaczej jak w części pierwszej gry Tom Clancy’s The Division w 2 przyjdzie nam się zmierzyć z wrogimi frakcjami, gdzie każda z nich ma swoją historię, zasady, postępowanie oraz motywy. Na dzień dzisiejszy, czyli przed premierą Ubisoft i Massive podzielili się z nami informacjami na ten temat, przy czym istnieje jeszcze jedna niewiadoma.

Tom Clancy's The Division 2 oficjalna tapeta

Frakcja Wierni Synowie – True Sons

Grupa paramilitarnych watażków, poświęconych doskonaleniu zdolności bojowych i siły ognia, by zgnieść swoich przeciwników i rozszerzyć swoje terytorium. Rezolutni i zorganizowani, Oddani Synowie podlegają byłemu oficerowi grupy zadaniowej, którego bezwzględność i odwaga uczyniły z tej jednostki przerażającą siłę na polu walki.

Źródło: https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-pl/the-division-2

Frakcja Hieny – Hyenas

Luźno zorganizowany gang okazjonalnych rabusiów, którzy groźbą i przemocą żerują na osadach cywilów walczących o przetrwanie. Ci beztroscy łupieżcy zagarniają wszystko, co tylko są w stanie ukraść, a resztę bezlitośnie niszczą, aby pozbawić swoich wrogów cennych surowców. Poczynaniami Hien kieruje rada złożona z najsilniejszych przywódców.

Źródło: https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-pl/the-division-2

Frakcja Wygnańcy – Outcast

Zgorzkniali uciekinierzy z przymusowej kwarantanny pałający żądzą zemsty na tych, którzy tak brutalnie ich uwięzili oraz na społeczeństwie, które bezczynnie się temu przyglądało. Ich charyzmatyczna i żądna krwi przywódczyni uważa, że wszyscy są winni i zachęca swoich ludzi, by wymierzali im karę, rozprzestrzeniając chorobę i mordując wszystkich.

Źródło: https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-pl/the-division-2

Frakcja Czarny Kieł – Black Tusk

Z biegem czasu i ilością nowych informacji dotyczących Tom Clancy’s The Division 2, poznaliśmy czwartą frakcję i nie są nimi „Hunterzy”, wbrew temu co przypuszczałem powyżej. Jest nią Black Tusk.

Tajna organizacja paramilitarna, której zleceniodawca pozostaje nieznany. Jej członkowie są doskonale wyszkolonymi żołnierzami, co w połączeniu ze świetnym wyposażeniem czyni z nich najniebezpieczniejszych przeciwników agentów The Division.

Źródło: https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/pl-pl/the-division-2

Łowcy – Hunterzy

Było trochę zawirowań odnośnie pojawianie się klasycznych Hunterów – Łowców znanych z Tom Clancy’s The Division 1, ponieważ na początku wiele osób myślało, że będą nimi żołnierze Black Tusk. Jak się jednak okazało te dwie „frakcje” są niezależne i hunterzy pojawiają w określonych miejscach i są chyba jeszcze twardsi niż w poprzedniej części…