O mnie

„Autobiografia” 🙂

Zdjęcie Hunter, który występuję w Podziemiach, Survivalu, Najazdach w The Division
Uwielbiam Huntersów 🙂

Dzień dobry wszystkim graczom The Division Bloga 🙂 , ta podstrona jest pokrótce dedykowana mojej osobie, czyli głównie o zainteresowaniach, innych informacjach etc. Oczywistą oczywistością jest, którą grę najbardziej lubię! 🙂 Zapraszam do przeczytania 🙂

Hobby / czas wolny

W wolnym czasie poświęcam się jedynej słusznej grze, wiadomo jakiej 🙂 , lecz poza tym mam też inne hobby, mniej lub bardziej związane ze światem przedstawionym The Division, poniżej niektóre z nich:

  • Sztuki walki, które trenuję przekrojowo bez parcia na sukcesy i perfekcje w jednym stylu. Najbliżej mi do MMA, BJJ oraz Zapasów, ale miałem też epizody z Tajskim Boksem, Krav Magą, Judo. Wychodzę z założenia, że trzeba sobie radzić w każdej sytuacji, stąd nie skupiam się na samym parterze lub stójce, a wiele technik przeplata się po różnych stylach, co zależy też od trenera 🙂 .
  • Militaria, łatwo się domyśleć skoro lubię The Division 🙂 . Interesują mnie kwestie technologiczne, nowinki, nowoczesne technologie, ale też historia w mojej wersji, czyli 1900+ 🙂 . Jaram się fajnym sprzętem, zlotami etc 🙂 .
  • ASG, łączy się z militariami 🙂 . Obecnie mam chwilową przerwę, bo moja replika chociaż była jedna z lepszych, to stała się niczym pierwsze karabiny przy tych nowoczesnych 😉 . Zamierzam do tego powrócić w najbliższym czasie.
  • Anime, Manga i Komiksy, ostatnio skupiam się na tych ostatnich, natomiast obejrzałem niejedno fajne anime i czytałem ciekawe mangi. Obecnie mam fazę na Marvela i DC, chyba z małą przewagą Marvela, tak jakoś wyszło 🙂 .
  • Programowanie, tworzenie stron, pozycjonowanie stron, to bardziej zainteresowania związane z moim przebranżowieniem się, natomiast można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Obecnie zdobywam cenne doświadczenie 🙂 .